Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenVezel Optische Passieve Componenten

UPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige Wijzeschakelaar

UPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige Wijzeschakelaar

    • CATV FTTH Fiber Optic Adapter Simplex UPC APC ST Single Mode Connector
    • CATV FTTH Fiber Optic Adapter Simplex UPC APC ST Single Mode Connector
    • CATV FTTH Fiber Optic Adapter Simplex UPC APC ST Single Mode Connector
    • CATV FTTH Fiber Optic Adapter Simplex UPC APC ST Single Mode Connector
  • CATV FTTH Fiber Optic Adapter Simplex UPC APC ST Single Mode Connector

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Wangtong
    Modelnummer: WTSTS

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: negotiable
    Verpakking Details: 10pc/box
    Levertijd: 5-10 dagen op ordequantitities
    Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal, D/P
    Levering vermogen: 100000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: ST Fiber Optic Adapter Functie: CATV/LAN/Telecommunication
    CATV/LAN/Telecommunication: SingleMode/MultiMode Toevoegingsverlies: ≤0.2dB
    verlies terug: UPC≥50db/APC≥60db kleur: Blauw/Groen/Beige

    FTTH-ST UPC van de Vezel Optische Adapter APC Simplex Singlemode Schakelaar

     

    Beschrijving

     

    Wordt de vezel optische adapter ook genoemd vezel optische koppeling. Het wordt gebruikt om een kabel aan kabel vezelverbinding te verstrekken. De mensen noemen hen soms ook om kokers en hybride adapters te koppelen. Het koppelen van kokers betekent deze vezel de optische adapter wordt gebruikt om dezelfde optische schakelaars van de typevezel te verbinden, terwijl de hybride adapters de adaptertypes van de vezel optische die kabel zijn worden gebruikt om verschillende soorten vezel optische schakelaars te verbinden. Wij verstrekken een volledige lijn van adapters voor vezel optische verbinding, zoals ST, Sc, FC, LC-de optische adapters van de stijlvezel voor zowel multimode als single-mode vezeltoepassingen.

     

    Eigenschap

     

    Compact Ontwerp
    Telcordia, ANSI, van TIA/EIA, van NTT en JIS-Naleving
    Hoge Precisiegroepering
    Laag toevoeging en Terugkeerverlies

     

    Toepassing

     

    CATV
    Telecommunicatienetwerken
    Locale area networken (LAN)
    Gegevens - verwerkingsnetwerken
    Breed Gebiedsnetwerken (WAN)
    Industrieel, Medisch & Militair

     

    Parameter

     

    Type ST
    Toevoegingsverlies (dB) SM<0>
    Herhaalbaarheid (dB) ≤ 0.1dB
    Mechanische Duurzaamheid ≤ 0.2dB (500cycles, dB)
    Temperatuurwaaier -40~+85℃

     

    Productbeelden 
     
    UPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige WijzeschakelaarUPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige Wijzeschakelaar
    UPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige Wijzeschakelaar
    UPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige Wijzeschakelaar
     
    Wangtongfabriek
    UPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige Wijzeschakelaar
     
    Bedrijfprofiel
     
    UPC van de de Vezel Optische Adapter van CATV FTTH Simplexapc ST Enige Wijzeschakelaar
     
     
     
     
     
     
     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.