Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenVezel Optische Passieve Componenten

Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30

Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30

    • SC ST LC Fiber Optic Attenuator Single Mode  Meale To Female 1-30 DB
    • SC ST LC Fiber Optic Attenuator Single Mode  Meale To Female 1-30 DB
    • SC ST LC Fiber Optic Attenuator Single Mode  Meale To Female 1-30 DB
    • SC ST LC Fiber Optic Attenuator Single Mode  Meale To Female 1-30 DB
    • SC ST LC Fiber Optic Attenuator Single Mode  Meale To Female 1-30 DB
    • SC ST LC Fiber Optic Attenuator Single Mode  Meale To Female 1-30 DB
  • SC ST LC Fiber Optic Attenuator Single Mode  Meale To Female 1-30 DB

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001:2008,ROHS
    Modelnummer: Variabele Fiber Optic verzwakker

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 50 pc
    Prijs: negotiable
    Verpakking Details: Blister vak
    Levertijd: werkdag 3 -10 na ontvangen betaling
    Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, D/P
    Levering vermogen: 10000 Pak/Pakken per Dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Variabele Fiber Optic verzwakker Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
    Connector: LC ST MU SC Type: Male-female insteektype
    Verminderingswaaier: 1~30dB of douane Specificatie: 5 db 10 db 15 db db 20 db en meer

                                       Vezel Optische Demper Singlemode Meale aan Vrouwelijke APC van Sc UPC van 0-30dB LC ST MU
     
     
    Beschrijving

    Wordt de vezel Optische Demper gebruikt in een grote verscheidenheid van toepassingen en kan bijna aan om het even welk vereiste voldoen waar een vermindering van macht nodig is. Wij leveren diverse soorten vezeldempers, met inbegrip van LC, Sc, en ST, FC en Veranderlijke vezel optische dempers.
     

     
    Eigenschap
     
     
        

    • Nauwkeurige verminderingswaarden
    • Niveaus van de de industrie de standaardvermindering
    • Het lage verlies van PDL en van de toevoeging
    • Precisie het oppoetsen voor verminderde achterbezinning
    • Hoogst Betrouwbare Fysieke Contactschakelaars
    • Het gecompartimenteerde geval verstrekt veilige componentenopslag en eenvoudige organisatie
    • Klein, duurzaam geval voor gemakkelijke portabiliteit
    • Volgzame RoHS

     
     
    Toepassing
     
     
     

    • Het testen materiaal
    • Vezel optische CATV
    • Vezel optische sensor
    • Vezel optisch telecommunicatiesysteem

     
    Parameter
     

    parameter SM (9/125) MM. (50/125,62.5/125)
    Verminderingswaarden 1dB aan 20dB (1dB-stap), 25dB, 30dB 1dB aan 25dB (1dB-stap)
    Golflengte 1310nm & 1550nm 850nm &1300nm
    Verminderingstolerantie (dB) 1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
    11-25dB<> 15dB<>
    1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
    11-25dB<> 15dB<>
    Terugkeerverlies PC ≥45 dB

     
    /

    UPC ≥55 dB
    APC ≥65 dB
    Demperwijze Vast type, mannetje aan vrouwelijk type, In-line type, Veranderlijk type
    Werkende Temperatuur -40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur -40°C~+85°C

     

    Type Verminderingswaarden Verminderingstolerantie Golflengte supplementair verlies Schakelaartypes
    wijfje aan mannetje 1-30dB 1~10dB<> 1310nm toevoegingsverlies: FC/UPC
    1550nm ≤0.2dB (UPC) FC/APC
    1310nm/1550nm ≤0.3dB (APC) SC/UPC, SC/APC
        Terugkeerverlies:  
    11~30dB<>   ≥55dB (UPC) LC/UPC, LC/APC
    ≥65dB (APC) ST/UPC, MU/P

     
    Productbeelden
     

    Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30
     
    Wangtongfabriek 
     
    Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30
     
     
     
     
    Van de de Vezel de Optische Demper van Sc ST LC Enige Wijze Meale aan Vrouwelijke OB 1-30
     

     
    Bedrijfprofiel
     
    De modem gepon onu van FTTH 1GE epon voor de prijs van de huawei zte bdcom olt fabriek

     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.