Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis Producten

Fiber Optic kabel

Certificaat
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic kabel

(5)
China LC UPC 12 van de de Vezel Optische Kabel van de Vezelsos2 de Enige Wijze Gecodeerde Vezel van Unjacketed Kleur Optische Vlecht fabriek

LC UPC 12 van de de Vezel Optische Kabel van de Vezelsos2 de Enige Wijze Gecodeerde Vezel van Unjacketed Kleur Optische Vlecht

1m (3ft) LC UPC 12 Met kleurcodes Vezel van Unjacketed van de Vezelsos2 de Enige Wijze Optische Vlecht Productomschrijving MPO-de cassettemodule wordt hoofdzakelijk gebruikt om de 12 vezelsmpo schakelaar van ... Read More
2019-11-27 17:37:56
China De Vezel Optische Kabel FRP van de dalings Enige Wijze/de Sterktelid van KFRP/van het Staal fabriek

De Vezel Optische Kabel FRP van de dalings Enige Wijze/de Sterktelid van KFRP/van het Staal

FTTH-van het de Sterktelid van Singldemode FRP/KFRP/Steel van de Dalingskabel de Vezel Optische Kabel Beschrijving De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum. Twee parallelle Vezel Versterkte ... Read More
2019-11-25 16:41:11
China Het simplex van de de Dalingskabel van 24 Kernftth Binnenjasje van de Wijzelszh pvc Enige uit fabriek

Het simplex van de de Dalingskabel van 24 Kernftth Binnenjasje van de Wijzelszh pvc Enige uit

Van de de Vezeldaling van FTTTH Binnen de Kabel Enige Wijze 4/6/8/12/24 Kern Productomschrijving Van de de Distributiekabel van het Mulitdoel het gebruiks simplexkabel (strakke buffer φ900μm, aramid yarm als ... Read More
2019-11-25 16:41:11
China FTTH-Optische Kabel 6 van de Telecommunicatie Gepantserde Vezel Kerneng652d Aangepaste Lengte fabriek

FTTH-Optische Kabel 6 van de Telecommunicatie Gepantserde Vezel Kerneng652d Aangepaste Lengte

Van de Telecommunicatie de Gepantserde 6 kernen G652D van GYXTW FTTH van de de wijzevezel enige optische kabel Productomschrijving Model: GYXTW GYXTW: 250µm, worden in een losse buis geplaatst die van een hoog ... Read More
2019-11-25 16:41:11
China Van de de Dalingsvezel van FTTH Vlakke Optische de Kabel Enige Wijze 4 Ontwerp van de Kernen het Nieuwe Groef fabriek

Van de de Dalingsvezel van FTTH Vlakke Optische de Kabel Enige Wijze 4 Ontwerp van de Kernen het Nieuwe Groef

Boort vezel Optische Kabel 1,2,4 singlemode kabel van de de vezel optische Vlakke daling van G657A FTTH uit Beschrijving FTTH-de dalingskabel met gemakkelijke toegankelijkheid aan de vezel en de eenvoudige ... Read More
2019-11-25 16:41:11
Page 1 of 1
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
Tel.:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.