Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenVezel Optische Passieve Componenten

Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper 15db van Lc van Vezel Optische Passieve Componenten

Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper 15db van Lc van Vezel Optische Passieve Componenten

    • Male To Female Fiber Optic Passive Components Lc Optical Attenuator 15db
    • Male To Female Fiber Optic Passive Components Lc Optical Attenuator 15db
    • Male To Female Fiber Optic Passive Components Lc Optical Attenuator 15db
    • Male To Female Fiber Optic Passive Components Lc Optical Attenuator 15db
  • Male To Female Fiber Optic Passive Components Lc Optical Attenuator 15db

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001:2008,ROHS
    Modelnummer: Sc-Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 50 pc
    Prijs: negotiable
    Verpakking Details: Blister vak
    Levertijd: werkdag 3 -10 na ontvangen betaling
    Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
    Levering vermogen: 10000 Pak/Pakken per Dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: optische vezel-adapter Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
    Modelnummer: Sc-Mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper Connector: SC, LC, FC, ST
    Type: Male-female insteektype Verminderingswaaier: 1~20dB of douane

     

     

     

                                                      Sc-Mannetje aan Vrouwelijke Vezel optische demper 3/5/10/15/20 db

     

     

     

    Beschrijving

     

    Is de vezel Optische Demper één soort optisch passief apparaat dat wordt gebruikt om de prestaties van de optische macht in het optische communicatiesysteem, het zuiveren de kaliberbepalingscorrectie van het vezel optische instrument, optisch signaalvermindering te zuiveren. En gebruikt voor de vermindering van de input optische macht, vermijd optische ontvangersvervorming toe te schrijven aan krachtige input optische macht.

     

     

    Eigenschap

     

    •  Volledig - compatibel systeem met LC-vezel optische schakelaars
    • Lage PDL en Lage achterbezinning
    • Hoge machtsduurzaamheid
    • Golflengteonafhankelijke
    • Nauwkeurige controle van verminderingswaaier
    • Eenvoudige manipulatie
    • Hoogst Betrouwbare Fysieke Contactschakelaars
    • Beschikbaar in single-mode of multi-mode
    • Vaste Verminderingswaarde die van 1-20db wordt aangepast

     

     

    Toepassing

     

     

    • LAN, CATV-Systeem
    • Hoge snelheidstransmissiesysteem
    • Coherente Optische Mededeling
    • EDFA (erbium-Gesmeerde Vezelversterker 

     

     

    Parameter

     

    parameter SM (9/125) MM. (50/125,62.5/125)
    Verminderingswaarden 1dB aan 20dB (1dB-stap), 25dB, 30dB 1dB aan 25dB (1dB-stap)
    Golflengte 1310nm & 1550nm 850nm &1300nm
    Verminderingstolerantie (dB) 1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
    11-25dB<> 15dB<>
    1-10dB<> 2dB, 5dB, 10dB<>
    11-25dB<> 15dB<>
    Terugkeerverlies PC ≥45 dB

     

    /

    UPC ≥55 dB
    APC ≥65 dB
    Demperwijze Vast type, mannetje aan vrouwelijk type, In-line type, Veranderlijk type
    Werkende Temperatuur -40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur -40°C~+85°C

     

    Type Verminderingswaarden Verminderingstolerantie Golflengte supplementair verlies Schakelaartypes
    wijfje aan mannetje 1-30dB 1~10dB<> 1310nm toevoegingsverlies: FC/UPC
    1550nm ≤0.2dB (UPC) FC/APC
    1310nm/1550nm ≤0.3dB (APC) SC/UPC, SC/APC
        Terugkeerverlies:  
    11~30dB<>   ≥55dB (UPC) LC/UPC, LC/APC
    ≥65dB (APC) ST/UPC, MU/P

     

    Productbeelden

     

    Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper 15db van Lc van Vezel Optische Passieve ComponentenMannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper 15db van Lc van Vezel Optische Passieve ComponentenMannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper 15db van Lc van Vezel Optische Passieve Componenten

     

    Wangtongfabriek 

     

    Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper 15db van Lc van Vezel Optische Passieve Componenten

     

     

     

     

    Mannetje aan de Vrouwelijke Optische Demper 15db van Lc van Vezel Optische Passieve Componenten

     

     
    Bedrijfprofiel
     
    De modem gepon onu van FTTH 1GE epon voor de prijs van de huawei zte bdcom olt fabriek

     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.