Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenCWDM DWDM

18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op

18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op

    • 18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex  1270nm To 1610nm 1U Rack Mount
    • 18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex  1270nm To 1610nm 1U Rack Mount
    • 18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex  1270nm To 1610nm 1U Rack Mount
  • 18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex  1270nm To 1610nm 1U Rack Mount

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001
    Modelnummer: CWDM18CH

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: negotiable
    Verpakking Details: standaard omdoos
    Levertijd: 7-15 dagen op ordequantitities
    Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
    Levering vermogen: 10000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: 18 CH CWDM mux demux Type vezel: Dubbele vezel
    Type connector: APC UPC VAN SC FC LC PC Kanaal het uit elkaar plaatsen: 20
    Pakket: Het rek zet 19“ 1U op golflengte: 1270nm aan 1610nm of 1271-1611nm
    temperatuur: De werkende Opslag -40°C~+85°C van -40°C~ +85°C Certificering: RoHS, ISO9001, FCC, CE

    18 kanalen Duplexcwdm MUX DEMUX 1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op

     

     

     

     

    Productomschrijving

     

    CWDM Mux Demux behandelt alle kanalen van 1270nm aan 1610nm in 20nm-toename. Zonder enige infrastructuur te vervangen, steunt het totaal datasnelheden op to180-Gbps door het zijn volledig transparant protocol. De belangrijkste gebieden van toepassingen zijn het gebruik in SDH (STM-1, STM-4, STM-16, STM- 64), IP (Snelle Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit) ATM en opslag (1G, 2G, 4G, 8G, 10G Fibre Channel) netwerken.

     

     


    Eigenschap 

     

    • Het simultaan overseinen van zelfs 18 kanalen op vezelpaar
    • Laag toevoegingsverlies
    • 1U 19“ laag profiel modulair ontwerp
    • 1%-de monitorhaven voor Tx en Rx, verzekert het gemakkelijke oplossen van problemen zonder onderbreking
    • Duplexlc/upc, steunt gemakkelijk duplexflardkabels tussen zendontvanger en
    • passieve eenheid
    • Volgzaam aan de norm en Telcordia GR1209, GR1221 van itu-t G.694.2
    • Standard 18-kanaalcwdm band 1270 NM - 1610 NM, 20 NM het uit elkaar plaatsen
    • Gebaseerd op thin-film filtertechnologie
    • Passief, geen vereiste stroom. (MTBF ca. 500 jaar)

     

    Toepassing

     

     

    • Kanaal Mux/Demux
    • 2. DWDM-systeem
    • 3. Router
    • 4. Vezel optische versterker
    • 5. CATV-systeem

     

    Naleving

     

    • Telcordia gr.-1209-KERN
    • Telcordia gr.-1221-KERN
    • RoHS

     

     

    Parameter

     

     

    18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op

     

    Productbeelden 

     

     

    18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op

     

     

     
     
     
     

    18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op

    Functie 

     

     

    18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op

     
     
     
    Wangtongfabriek
    18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op
    18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op
     
    Bedrijfprofiel
     
    18 CH CWDM DWDM Mux Demux Duplex1270nm aan het Rek van 1610nm 1U zetten op
     
     
     
     
     
     
     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.