Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis Productendwdm mux demux

FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt Twee Reeks, 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Platform

FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt Twee Reeks, 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Platform

    • FMT 1600E Extending DWDM Connect Two Set , 160Gbps For 60km Dual Fiber BIDI Platform
    • FMT 1600E Extending DWDM Connect Two Set , 160Gbps For 60km Dual Fiber BIDI Platform
    • FMT 1600E Extending DWDM Connect Two Set , 160Gbps For 60km Dual Fiber BIDI Platform
  • FMT 1600E Extending DWDM Connect Two Set , 160Gbps For 60km Dual Fiber BIDI Platform

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001
    Modelnummer: DWDM 002

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: negotiable
    Verpakking Details: standaard omdoos
    Levertijd: 7-15 dagen op ordequantitities
    Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
    Levering vermogen: 10000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: 16 CH CWDM mux demux Verpakkingstype: het rek zet type op
    golflengte: 1260nm~1360nm WDM: Ja of aangepast

       FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt (Reeks van Twee), 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Metro Vervoerplatform Van begin tot eind, Dua

     

     

     

    Productomschrijving

     

    CWDM Mux/Demux is een passieve technologie, staat het voor om het even welk protocol dat over de verbinding toe moet worden vervoerd, zolang het bij een specifieke golflengte is (d.w.z. T1 over vezel bij 1570nm die naast 10Gbps Ethernet bij 1590nm wordt vervoerd). Dit staat voor toekomstig ondoordringbaar maken op lange termijn van de voorzien van een netwerkinfrastructuur omdat toe de multiplextelegrafen eenvoudig licht bij om het even welke netwerksnelheid breken, ongeacht het protocol die worden opgesteld.
    Powerlink verstrekt een volledige portefeuille van CWDM Mux Demux en Optisch voeg de eenheden van (OADM) van de Dalingsmultiplextelegraaf toe om alle toepassingen zoals aan te passen: Gigabit & 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx en CATV. En wij verstrekken facultatieve havenconfiguraties zoals: Druk Haven, Monitorhaven, 1310nm-passband haven en 1550nm-haven voor deze multiplextelegrafen volgens klantenkeus uit

     

     


    Eigenschap 

    • Optische weg epoxy vrij
    • Uitstekende thermische stabiliteit en betrouwbaarheid
    • telcordia gr.-1221 Naleving en De Milieubescherming van RoHS Norm

     

    Toepassing

     

    • Het Vezeloptische Systeem van CATV
    • Metro/Toegangsnetwerk
    • Vezel Optische Versterker

     

     

     

     

    Parameter

     

    Parameter 4 kanaal 8 kanaal Kanaal 16
    Mux Demux Mux Demux Mux Demux
    Kanaalgolflengte (NM) 1270~1610
    De Nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM) ±0.5
    Kanaal het Uit elkaar plaatsen (NM) 20
    De band van de kanaalpas (@-0.5dB-bandbreedte (NM) >14
    Toevoegingsverlies (dB) ≤1.4 ≤2.6 ≤5.0
    Kanaaluniformiteit (dB) ≤0.5 ≤0.5 ≤0.5
    Kanaalrimpeling (dB) 0,3
    Isolatie (dB) Aangrenzend N/A >30 N/A >30 N/A >30
      Niet aangrenzend N/A >40 N/A >40 N/A >40
    De Temperatuurgevoeligheid van het toevoegingsverlies (dB/℃) <0>
    Golflengtetemperatuur het Verschuiven (nm/℃) <0>
    Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) <0>
    De Verspreiding van de polarisatiewijze (PS) <0>
    Gerichtheid (dB) >50
    Terugkeerverlies (dB) >45
    Maximummacht Behandeling (mw) 500
    Werkende Temperatuur (℃) -5~+75
    Opslagtemperatuur (℃) -40~85
    Pakketdimensie (mm) 1. L100 x W80 x H10 (2 CH~8CH Module)
    2. L120xW800xH18 (9 CH~18CH Module)

     

     

    Ordeinformatie

     

    Configuratie Kanaliseer Nr. Kanaal Vlechttype Vezellengte Dimensio (mm) Schakelaar
    M=Mux D=Demux

    04=4 kanaal

    08=8 kanaal

    16=16 kanaal

     

    N=N kanaal

    ......

    27=1270nm

    47=1470nm

    49=1490nm

    ......

    61=1610nm

    SS=special…

    0=250um

    1=900um

    2=2.0mm
    3=3.0mm

    1=1m
    2=1.5m
    3=others

    1=L100 x W80 xH10

    2=L120xW80xH18

    het Rek van 3=19 1U

    0=None
    1=FC/APC
    2=FC/PC
    3=SC/APC
    4=SC/PC

    5=other

     

     

     

     

     

    Productbeelden 

    FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt Twee Reeks, 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Platform

    FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt Twee Reeks, 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Platform

    FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt Twee Reeks, 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Platform

     

     
     
    Wangtongfabriek
     
    FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt Twee Reeks, 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Platform
     
    Bedrijfprofiel
     
    FMT 1600E die DWDM uitbreiden verbindt Twee Reeks, 160Gbps voor 60km Dubbel Vezelbidi Platform
     
     
     
     
     
     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.