Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenCWDM Mux demultiplex

6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor

6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor

    • 6 Channel CWDM Mux Demux Module UPC/APC Polish With 1550nm Coupler Monitor
    • 6 Channel CWDM Mux Demux Module UPC/APC Polish With 1550nm Coupler Monitor
    • 6 Channel CWDM Mux Demux Module UPC/APC Polish With 1550nm Coupler Monitor
    • 6 Channel CWDM Mux Demux Module UPC/APC Polish With 1550nm Coupler Monitor
  • 6 Channel CWDM Mux Demux Module UPC/APC Polish With 1550nm Coupler Monitor

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001
    Modelnummer: CWDM6C

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: $10-20/pcs
    Verpakking Details: standaard omdoos
    Levertijd: 7-15 dagen op ordequantitities
    Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
    Levering vermogen: 10000pcs/month
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: 6CH CWDM mux demux Type vezel: Dubbele vezel
    Type connector: SC, LC, FC, ST Pools Type: UPC/APC
    Losse buis: 0.9/2.0/3.0mm golflengte: 12601610nm
    Toepassing: FTTH, FTTB Dimensie: 215*182*20mm

    6 kanaalcwdm Mux Demux Module 1510nm 1570nm 1610nm met 1550nm-Koppelingsmonitor

     

    Eigenschap

     

    WDM Optisch Netwerk
    De golflengteafdeling die (WDM) simultaan overseinen is een technologie die een aantal optische dragersignalen op één enkele optische vezel door verschillende golflengten (d.w.z., kleurt) van laserlicht te gebruiken simultaan overseint. Deze techniek laat tweerichtingsmededelingen meer dan één bundel van vezel, evenals vermenigvuldiging van capaciteit toe. Powerlink, door de fabrieken van China wordt gesteund, levert een volledige reeks WDM Optische Netwerkoplossingen, zoals multiplextelegrafen, splitsers, versterkers, dempers, zendontvangers en andere actieve of passieve optische componenten die. Wij verstrekken de beste producten helpen vezel optische netwerken bouwen en uitbreiden. De klanten kunnen deze producten direct kopen van categorieën hieronder of Aangepaste Orden maken.
    WDM de optische netwerken vergen multiplextelegraaf (MUX) en demultiplexer (DEMUX) om de multi-golflengte optische signalen te combineren en te verdelen. MUX wordt gebruikt om zich bij signalen bij de zender samen aan te sluiten, terwijl DEMUX) wordt gebruikt om signalen bij de ontvanger apart te verdelen. CWDM-de netwerken gebruiken CWDM-modules zoals CWDM MUX/DEMUX en CWDM OADM. DWDM-de netwerken gebruiken DWDM-modules zoals DWDM MUX/DEMUX en DWDM OADM. Powerlink verstrekt een reeks WDM modules die de uitbreiding van bestaande vezelcapaciteit toelaten. Onze modules van CWDM DWDM OADM zijn beschikbaar met drie verpakking: ABS Vlechtmodule, Rekchassis en LGX-Cassette.

    CWDM MUX DEMUX
    Ruwe Golflengteafdeling die (CWDM)-de multiplextelegraaf/demultiplexer van de netwerkenbehoefte (MUX/DEMUX) simultaan overseinen modules om de multi-golflengte optische signalen te combineren en te verdelen. Deze modules worden over het algemeen genoemd CWDM MUX/DEMUX. Gekoppeld aan hoogst betrouwbare passieve optica (b.v., CWDM SFP/SFP+), liet CWDM MUX/DEMUX modlues exploitanten volledig gebruik van beschikbare vezelbandbreedte in aansluitnet en ondernemingsarchitectuur maken. Powerlink voorziet een reeks modules van CWDM MUX/DEMUX van zo zoals meer 18 kanalen (uit elkaar geplaatste 20nm) in simplex of duplexconfiguraties. Alle CWDM-modules zijn beschikbaar met drie soorten verpakking: ABS de Doos van Pigtailed, Rekchassis en LGX-Cassette.

    Duplexcwdm MUX & DEMUX
    De multiplextelegraaf (MUX) en demultiplexer (DEMUX) worden gecombineerd samen in één enkel stuk van materiaal voor tweerichtingsgegevenstransmissie meer dan twee vezels.
    Powerlink CWDM Mux/Demux is een passieve technologie, staat het voor om het even welk protocol dat over de verbinding toe moet worden vervoerd, zolang het bij een specifieke die golflengte is (d.w.z. T1 over vezel bij 1570nm naast 10Gbps Ethernet bij 1590nm wordt vervoerd). Dit staat voor toekomstig ondoordringbaar maken op lange termijn van de voorzien van een netwerkinfrastructuur omdat toe de multiplextelegrafen eenvoudig licht bij om het even welke netwerksnelheid breken, ongeacht het protocol die worden opgesteld.
    Powerlink verstrekt een volledige portefeuille van CWDM Mux Demux en Optisch voeg de eenheden van (OADM) van de Dalingsmultiplextelegraaf toe om alle toepassingen zoals aan te passen: Gigabit & 10G Ethernet, SDH/SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx en CATV. En wij verstrekken facultatieve havenconfiguraties zoals: Druk Haven, Monitorhaven, 1310nm-passband haven en 1550nm-haven voor deze multiplextelegrafen volgens klantenkeus uit.


    Puntdetails

     

    .CWDM mux en demux in één 1U-Rek.
    . Com-de haven is duplex.
    .1U 19 duimrek zetten Huisvesting op.
    . Het is uitgerust met configuratiehavens zoals Monitor, Uitdrukkelijke haven volgens klantenkeus (zie opties).
    . Het voorpaneel is uitgerust met adapters volgens klantenkeus (zie opties).
    . Passief, geen vereiste stroom. (MTBF ca. 500 jaar).
    . Toevoegingsverlies: 6dB.
    . Eenvoudig te installeren, vereist geen configuratie of onderhoud.
    De productiefaciliteit van .ISO 9001.

     

    Toepassing

     

    Metro/Toegangsnetwerken
    WDM systeem
    Vezel optische versterker
    CATV-systeem

     

    Parameter

    6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor

     

    Productbeelden 
    6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor
    6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor
     
     
    Wangtongfabriek
    6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor
    6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor
     
    Bedrijfprofiel
     
    6 kanaalcwdm Mux Demux Module UPC/APC Pools met 1550nm-Koppelingsmonitor
     
     
     
     
     
     
     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.