Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Waterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PC

Waterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PC

    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
  • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001
    Modelnummer: Optische vezelkabel

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1PC
    Prijs: negotiable
    Verpakking Details: PE Bag
    Levertijd: 7-10 het werkdagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, L/C, D/P, Paypal
    Levering vermogen: 5000 Stuks per dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Waterdichte Fiber Optic Pigtail Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
    Lengte: 1m 2m Aangepaste 3m 5mor Connector: SC LC FC ST MU
    Type vezel: G657A Jasjemateriaal: PVC LSZH

    Waterdicht Knoestig G657A SC/PC Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van de vezel Optisch Vlecht

     

    Productomschrijving
     

    Gebaseerd op welke klanten nodig hebben, kunnen wij maken type en niet overdrachttype koorden van het vezel de optische flard overbrengen. Ons bedrijf blinkt in productietechniek en kwaliteitscontrolebeheer uit van kabels van het vezel de optische flard zodat wij de verschillende eisen van klanten kunnen tevredenstellen.

     
    Eigenschap

     

    • Laag toevoegingsverlies
    • Hoog terugkeerverlies
    • Grote herhaalbaarheid
    • Stabiliteit op hoge temperatuur
    • Hoge uitwisselbaarheid
    • Het simplex en de duplex zijn beschikbaar  

    Toepassing

     

    • CATV, metro testmateriaal.
    •  Telecommunicatienetwerken.
    •  Locale area networken (LAN).
    •  Breed gebiedsnetwerken (WAN).
    • Gebouwinstallaties.
    • Gegevens - verwerkingsnetwerken.
    • Video en militaire actieve apparatenbeëindiging.

     

    Productbeelden


     Waterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PCWaterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PCWaterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PCWaterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PC

     


     

    Parameter

     

    Wijze SM MM.
    Pools UPC APC PC
    Toevoegingsverlies

    Typische ≤0.2dB

    Maximum≤0.3db

    ≤0.25dB
    Terugkeerverlies ≥50dB ≥65dB ≥35dB
    Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
    Herhaalbaarheid ≤0.1dB
    Duurzaamheid ≤0.2dB (1000 keer koppelend)
    Trekstrengh > 10kg
    Temperatuur ≤0.2dB (- 40+85 ondersteunen 100 uren)
    Vochtigheid ≤0.2dB (+25+65 93 R.H.100-uren)

     
     
     
    Wangtongfabriek
     
    Waterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PC
    Waterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PCWaterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PC
     

     Bedrijfprofiel

     

    Waterdicht Knoestig APC van het Koordg657a Sc ST van het Vezel Optisch Flard Enig de Wijze Simplexpvc LSZH van PC

     
     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.