Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

van het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijze

van het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijze

    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
  • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China (vasteland)
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001/UL/SGS/ROHS, CE/FC, RoHS
    Modelnummer: Het Flardkoord van MPO MTP

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Prijs: $10.00 - $35.00 / Piece
    Verpakking Details: Blaar met kartondoos
    Levertijd: 7 werkdagen
    Betalingscondities: Western Union, Paypal, L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram
    Levering vermogen: 1000 Stuk / Stukken per week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Het Flardkoord van MPO MTP Vezelwijze: OM3 OM4 50/125 μm
    MPO-Schakelaar IL: 0,35 Maximum dB Lengte: 1m/2m/3m/5m/customized
    Aantal leider: 1 Toepassing: Teleommunication
    Jasjemateriaal: LZSH Bedrijfstemperatuur: -10°C aan 70°C
    kleur: aqua

    Koord van het de vezel het optische flard van de hoge Energiesma905 FSMA905 schakelaar voor militaire medische toepassing  

     

          

    Productomschrijving
     
    MTP-de Doorbraakkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor high-density vezel herstellend in datacentra die de behoefte ruimtebesparing en de problemen van het kabelbeheer vermindert. Met de schakelaars van MTP of MPO-, wordt het geoptimaliseerd voor 10/40/100G-high-density datacentrumtoepassingen.

    Gelieve van nota te nemen: De schakelaars van de V.S. Conec MTP zijn volledig volgzaam met de MPO-normen, bereikend hogere prestatieniveaus wanneer vergeleken bij generische MPO-schakelaars.
     
    Eigenschap
     
    • 100% in fabriek wordt pre-geëindigd en wordt getest om overdrachtprestaties te verzekeren die
    • De snelle configuratie en het voorzien van een netwerk, verminderen installatietijd
    • Steunen 40G en 100G-netwerktoepassingen
    • Jasjemateriaal: LSZH, OFNR, BESCHIKBARE OFNP
    • De steunen tot 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, aangepaste producten zijn beschikbaar

     

    Toepassing

     

    • Datacommunicatienetwerk
    • Het optische netwerk van de Systeemtoegang
    • Het kanaal van de het voorzien van een netwerkvezel van het opslaggebied
    • Hoog - dichtheidsarchitectuur

     

     

    Productbeelden

    van het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijze

    van het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijzevan het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijzevan het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijzevan het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijzevan het de Vezel Optisch Flard van 10G MTP MPO Koord 8 Duplexlc de Doorbraakfanout van de Vezels Multiwijze

     

     

    Wangtongfabriek

     

    Het uvkoord SMA905 HPSMA FSMA van het Vezel Optische Flard voor Militaire Medisch

    Het uvkoord SMA905 HPSMA FSMA van het Vezel Optische Flard voor Militaire MedischHet uvkoord SMA905 HPSMA FSMA van het Vezel Optische Flard voor Militaire Medisch

     

    Bedrijfprofiel

     

    Het uvkoord SMA905 HPSMA FSMA van het Vezel Optische Flard voor Militaire Medisch

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.