Tel.:
China dwdm mux demux fabrikant
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

Kwaliteit FWDM CWDM DWDM Mux Demux & de Fabrikant van CWDM Mux Demux

Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
    • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored
  • Waterproof Duplex LC Fiber Optic Patch Cord Single Mode  2 Core CPRI Armored

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: Wangtong
    Certificering: ISO9001
    Modelnummer: Cpri-dx-LC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: negotiable
    Verpakking Details: PE bag+ Karton
    Levertijd: 2-6 het werkdagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: CPRI-flardkoord Vezelaantal: 2 kern
    Type vezel: G657A1 Connector: LC, SC, FC, ST.
    Outshealth: PVC, LSZH kleur: Black
    waterdichte schakelaar: Optionele Lengte: 5/10/20/30/60M, Aangepast

    Openlucht duplexlc-koord 5M 10m 20M 25M waterdichte 7.0mm IP67 van het schakelaarcpri gepantserd flard

    Productomschrijving

     

    1-24 kernen

    De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel;

     

    datasheet.png

     

    Productbeelden

     

    Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

    Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

    Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische FlardWaterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

    Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

     

    Wangtongfabriek

     

    Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

     

    Bedrijfprofiel

     

    Waterdichte Duplexlc-het Koord Enige Wijze 2 Gepantserde Kern CPRI van het Vezel Optische Flard

     

     

     

    Contactgegevens
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Contactpersoon: Allen

    Tel.: +8618637748003

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Vloer 5, Bulding A, het High-tech Industrail Park van Rongxun, Qinghu-Gemeenschap, LongHua-District, ShenZhen (518109)
    Tel.:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy China Van Goede Kwaliteit dwdm mux demux Leverancier. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.